PGD Podnanos osvojil 6 prvih mest

V soboto, 16. 5. 2015, je na vipavskem stadionu potekalo občinsko gasilsko  tekmovanje. Tekmovanja so se udeležile  različne ekipe iz vipavske gasilske zveze, in sicer iz treh prostovoljnih gasilskih društev iz Podnanosa, Vrhpolja in Vipave.

S Podnanosa se je tekmovanja udeležilo kar 7 ekip; pionirke, pionirji, mladinke, člani A, dve skupini članic A in veterani. Vsaka ekipa je nastopila z vajo in štafeto. Preizkusili smo se tudi v razvrščanju.

Pomoč pri organizaciji občinskega tekmovanja so bili člani prostovoljnega gasilskega društva iz Vrhpolja, kjer je potekala tudi razglasitev in podelitev  rezultatov .

Vseh sedem ekip iz Podnanosa se je uvrstilo na regijsko tekmovanje, ki bo potekalo 6. 6. v Idriji.

Foto in tekst: Cecilija Vitežnik