Starejši gasilci osvojili 2. mesto

V soboto 6. junija so na regijskem gasilskem tekmovanju v Anhovem tekmovale tudi 3 ekipe PGD Podnanos, in sicer dve ekipi starejših gasilcev in ena ekipa pionirjev. Ekipa starejših gasilcev PODNANOS 2 je osvojila 2. mesto ter se tako tudi uvrstila naprej na državno tekmovanje, ekipa starejših gasilcev PODNANOS 1 je osvojila 5. mesto, ekipa pionirjev pa 6. mesto.

Vsem tekmovalcem čestitamo, ekipi PODNANOS 2 pa želimo veliko sreče na državnem tekmovanju.